Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
 
 

 

O společnosti

Stavební společnost FCC STAV, s.r.o. navázala na úspěšnou činnost společnosti Petr Turzík-Stavointeriér se vznikem v roce 1997, která se zabývala převážně rekonstrukcí bytů a domů, ale zároveň také výstavbou nových rodinných domů.

V roce 2007 dochází k reorganizaci - firma se stává společností s ručením omezeným, byla zapsána do obchodního rejstříku a působí především na území Jihomoravského kraje. Hlavním oborem činnosti jsou výstavby bytových a rodinných domů, stavěných ve vlastní režii. Cílem společnosti bylo vždy rychle a především kvalitně plnit požadavky zákazníka.

V současné době společnost zaměstnává 19 lidí, pracuje s moderní technikou a také investuje do zvyšování kvalifikace pracovníků firmy.

A jaká je další budoucnost firmy a její poslání? Snažíme se neustále udržovat vysokou kvalitu díla, důsledně dodržovat předepsané technologické postupy a stavby realizovat v co nejkratších termínech...

Certifikáty ISO

Politika integrovaného systému


  podívejte se na přehled našich služeb  

naši partneři

 
Všechna práva vyhrazena. 2008-11 © www.fccstav.cz
FCC STAV stavební společnost s.r.o., Plucárna 3560/1, Hodonín
tel.: +420 602 752 211, e-mail: stavebni@fccstav.cz
Betonové ploty - výroba a montáž za bezkonkurenční ceny na trhu!
webdesign by